Bezoek Van Mesdagkliniek
Over dit evenement
- Categorie
- Educatief
- Organisator
- Activiteitencommissie
- Datum en tijd
- 9 okt. 2018 12:30 - 16:00
- Locatie
- Groningen
Ben jij altijd al benieuwd geweest naar een tbs-kliniek? Vraag jij je af hoe het er in een tbs-kliniek nou daadwerkelijk aan toegaat? Of hoe het er daar nou uitziet?
Dan is dit jouw uitgelezen kans om op al jouw vragen antwoord te krijgen.
Simon van der Aa brengt namelijk op 9 oktober 2018 een bezoek aan het Forensisch Psychiatrisch Centrum (FPC) Dr. S van Mesdag. Deze tbs-kliniek bevindt zich bij ons in Groningen.
De van Mesdag kliniek behandelt voornamelijk mensen die een delict hebben gepleegd en daarvoor reeds hun straf hebben uitgezeten in de gevangenis. Om te voorkomen dat deze mensen weer de fout in gaan, worden zij in de van Mesdag kliniek behandeld. De kliniek biedt plaats aan ongeveer 260 tbs-patiënten.
Het bezoek zal rond 12:30 aanvangen en eindigen rond 16:00 uur. Het programma dat er voor jullie is samengesteld zal beginnen met een presentatie over de van Mesdag kliniek zelf. Vervolgens krijgen we een rondleiding door de kliniek en is er een gelegenheid tot het stellen van vragen.
Denk je nu, dit lijkt mij echt super interessant?! Meld je dan direct aan op www.simonvanderaa.nl. Je dient echter wel minimaal 18 jaar oud te zijn om mee te kunnen met dit bezoek. Vermeld dient nog wel dat het programma helaas niet geschikt is voor mensen die slecht ter been zijn of in een rolstoel zitten. Heb je je aangemeld maar kan je er toch niet bij zijn, meld je dan graag af voor 1 oktober.